reklama

Kanadské bodování obránců -sezóny 2019/2020

 Stat : Tým :  Seřazeno podle kanadských bodů. Nastoupilo 40 hráčů. tisk
         
 Poř.  Jméno   Mužstvo   Z   G   A   B   TM   U   O   B 
1.  Zimáček Jan  Kódl Team 12131010
2.  Lukas Karel  SK Rájec 11121010
3.  Krikl Jan  HC Béci Prostějov 10220010
4.  Kolpák Josef  HC Schwarzbach 11010010
5.  Charuza Miroslav  SK Rájec 11010010
6.  Zatloukal Radek 2  HC Stars Prostějov 11011010
7.  Soukal Jakub  HC Demons 10112010
8.  Doležel Radek  Kódl Team 10110010
9.  Frkal Radek  HC Sršni 10003010
10.  Pospíšil Radek  HC Šneci Újezd 10001010
11.  Žádník Vojtěch  HC Šneci Újezd 10000010
12.  Zatloukal Radek 1  HC Béci Prostějov 10001010
13.  Hartl Jan  Beery Penguins 10002010
14.  Šindler David  HC Béci Prostějov 10002010
15.  Vymětal Petr  HC Demons 10000010
16.  Běhálek Michal  HC Draci Libina 10000010
17.  Ryšavý Marek  HC Schwarzbach 10000010
18.  Hodina Martin st.  HC Schwarzbach 10001010
19.  Zabloudil Josef  HC Schwarzbach 10000010
20.  Zahrádka Miroslav  HC Šneci Újezd 10000010
21.  Malínek František  Kódl Team 10002010
22.  Špulak David  Beery Penguins 10000010
23.  Bartoněk Luděk  HC Draci Libina 10000010
24.  Ivanovič Roman  HC Draci Libina 10001010
25.  Kobza Tomáš  HC Draci Libina 10000010
26.  Chytil Václav  HC Stars Prostějov 10001010
27.  Kuba Zbyněk  HC Sršni 10000010
28.  Hynek Daniel  Beery Penguins 10000010
29.  Bláha Lukáš  SK Rájec 10000010
30.  Žák Stanislav  SK Rájec 10000010

[začátek] Strana # 1  2  [konec] [vše]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Šneci-Rájec1:6
Zobraz komentář k utkání1Béci-Schwarzbach5:2
Zobraz informace k utkáníKódl-Beery11:3
Zobraz informace k utkáníDraci-Stars4:7
Zobraz informace k utkáníSršni-Demons1:5

Nejbližší zápasy

So 21.09. od 18:30|Uničov
Béci vs Rájec
So 21.09. od 20:00|Uničov
Sršni vs Sifoni
Ne 22.09. od 18:45|Uničov
Draci vs Beery
Po 23.09. od 20:30|Uničov
Schwarzbach vs Demons

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Kódl Team 1 3
2 HC Stars Prostějov 1 3
3 SK Rájec 1 3
4 HC Demons 1 3
5 HC Béci Prostějov 1 3
6 HC Draci Libina 1 0
7 Beery Penguins 1 0
8 HC Schwarzbach 1 0
9 HC Sršni 1 0
10 HC Šneci Újezd 1 0
11 HC Sifoni Mohelnice 0 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT15+510
KrejčíSTR10+55
MrňkaSTR13+14
GrézlOLM13+14
KolpákKOT12+24
ŠHL na facebooku
reklama2