reklama
Oficiální web
www.smhl.cz
Thursday 28. March 2024
Hlavní stránka
Zápasy
Odehrané
Chystané
Statistiky
Všech
Útočníků
Obránců
Brankařů
Vítězné branky
Góly v přesilovkách
Góly v oslabení
Trestná střílení
Čistá konta
Tabulka
Tresty
Mužstva
Béci
Kódl
Draci
Sifoni
Demons
Beery
Rájec
Schwarzbach
Sršni
Šneci
Válec
Stars
Kniha návštev
Historie
Ke stažení
Pravidla
Zápisy
Formuláře
Ostatní
Kontakt
Autor
Přihlášení
Fotogalerie
Historické výsledky odehraných střetnutí 2017/2018
podle datumů
podle kola
podle čísel utkání
chystané zápasy
Týmy :
Všechny
Béci
Kódl
Libina
Sifoni
Demons
Beery
Rájec
Schwarzbach
Šneci
Sršni
Stars
Válec
Seřazeno podle
datumů
utkáních. Odehráno
Array střetnutí
Březen 2018
Čísl-datum
Mužstva
131 - 18.03.
HC Draci Libina - HC Stars Prostějov
5:5
53 - 12.03.
HC Sifoni Mohelnice - Kódl Team
2:8
127 - 10.03.
SK Rájec - Beery Penguins
6:4
129 - 10.03.
HC Demons - HC Šneci Újezd
4:2
128 - 03.03.
HC Béci Prostějov - HC Sršni
4:1
130 - 03.03.
HC Schwarzbach - HC Sifoni Mohelnice
3:3
132 - 02.03.
Kódl Team - HC Válec Olomouc
9:1
Únor 2018
Čísl-datum
Mužstva
124 - 26.02.
HC Šneci Újezd - HC Schwarzbach
1:7
121 - 25.02.
HC Válec Olomouc - SK Rájec
2:4
122 - 25.02.
HC Stars Prostějov - Kódl Team
4:10
126 - 25.02.
Beery Penguins - HC Béci Prostějov
2:3
123 - 24.02.
HC Sifoni Mohelnice - HC Draci Libina
2:4
125 - 24.02.
HC Sršni - HC Demons
3:3
117 - 18.02.
HC Schwarzbach - HC Sršni
4:2
118 - 18.02.
HC Draci Libina - HC Šneci Újezd
13:2
119 - 18.02.
Kódl Team - HC Sifoni Mohelnice
4:4
120 - 18.02.
HC Válec Olomouc - HC Stars Prostějov
2:5
115 - 17.02.
SK Rájec - HC Béci Prostějov
1:1
116 - 17.02.
HC Demons - Beery Penguins
2:4
110 - 11.02.
HC Sifoni Mohelnice - HC Válec Olomouc
2:5
111 - 11.02.
HC Šneci Újezd - Kódl Team
0:9
112 - 11.02.
HC Sršni - HC Draci Libina
2:5
113 - 11.02.
Beery Penguins - HC Schwarzbach
1:7
114 - 11.02.
HC Béci Prostějov - HC Demons
13:1
109 - 10.02.
HC Stars Prostějov - SK Rájec
8:2
82 - 04.02.
HC Stars Prostějov - HC Béci Prostějov
5:3
106 - 04.02.
Kódl Team - HC Sršni
9:1
85 - 02.02.
HC Šneci Újezd - SK Rájec
3:11
Leden 2018
Čísl-datum
Mužstva
108 - 29.01.
HC Stars Prostějov - HC Sifoni Mohelnice
4:2
105 - 28.01.
HC Draci Libina - Beery Penguins
7:3
103 - 27.01.
SK Rájec - HC Demons
6:2
104 - 27.01.
HC Schwarzbach - HC Béci Prostějov
2:6
107 - 27.01.
HC Válec Olomouc - HC Šneci Újezd
12:1
99 - 22.01.
HC Sršni - HC Válec Olomouc
3:6
98 - 21.01.
HC Šneci Újezd - HC Stars Prostějov
0:12
101 - 21.01.
HC Béci Prostějov - HC Draci Libina
2:6
102 - 21.01.
HC Demons - HC Schwarzbach
1:5
97 - 20.01.
HC Sifoni Mohelnice - SK Rájec
6:2
100 - 20.01.
Beery Penguins - Kódl Team
5:7
91 - 15.01.
SK Rájec - HC Schwarzbach
4:1
92 - 14.01.
HC Draci Libina - HC Demons
3:0
93 - 14.01.
Kódl Team - HC Béci Prostějov
6:2
96 - 14.01.
HC Sifoni Mohelnice - HC Šneci Újezd
7:0
94 - 13.01.
HC Válec Olomouc - Beery Penguins
5:3
95 - 13.01.
HC Stars Prostějov - HC Sršni
4:2
88 - 07.01.
HC Béci Prostějov - HC Válec Olomouc
3:4
89 - 07.01.
HC Demons - Kódl Team
1:10
86 - 06.01.
HC Sršni - HC Sifoni Mohelnice
0:3
87 - 06.01.
Beery Penguins - HC Stars Prostějov
1:5
90 - 06.01.
HC Schwarzbach - HC Draci Libina
5:4
Prosinec 2017
Čísl-datum
Mužstva
80 - 22.12.
Kódl Team - HC Schwarzbach
8:0
83 - 18.12.
HC Sifoni Mohelnice - Beery Penguins
3:4
79 - 17.12.
SK Rájec - HC Draci Libina
0:3
81 - 17.12.
HC Válec Olomouc - HC Demons
5:5
84 - 17.12.
HC Šneci Újezd - HC Sršni
1:7
76 - 11.12.
HC Demons - HC Stars Prostějov
0:9
74 - 10.12.
Beery Penguins - HC Šneci Újezd
3:3
77 - 10.12.
HC Schwarzbach - HC Válec Olomouc
3:5
78 - 10.12.
HC Draci Libina - Kódl Team
5:10
73 - 09.12.
HC Sršni - SK Rájec
2:3
75 - 09.12.
HC Béci Prostějov - HC Sifoni Mohelnice
7:2
71 - 04.12.
HC Šneci Újezd - HC Béci Prostějov
8:3
Listopad 2017
Čísl-datum
Mužstva
68 - 26.11.
HC Válec Olomouc - HC Draci Libina
4:3
70 - 26.11.
HC Sifoni Mohelnice - HC Demons
6:3
72 - 26.11.
HC Sršni - Beery Penguins
4:2
67 - 25.11.
SK Rájec - Kódl Team
1:1
69 - 25.11.
HC Stars Prostějov - HC Schwarzbach
8:1
65 - 20.11.
HC Stars Prostějov - HC Draci Libina
3:2
61 - 19.11.
Beery Penguins - SK Rájec
2:4
62 - 19.11.
HC Sršni - HC Béci Prostějov
2:2
63 - 19.11.
HC Šneci Újezd - HC Demons
4:7
66 - 19.11.
HC Válec Olomouc - Kódl Team
3:3
64 - 18.11.
HC Sifoni Mohelnice - HC Schwarzbach
1:1
55 - 12.11.
SK Rájec - HC Válec Olomouc
3:3
56 - 12.11.
Kódl Team - HC Stars Prostějov
7:2
58 - 12.11.
HC Schwarzbach - HC Šneci Újezd
6:1
57 - 11.11.
HC Draci Libina - HC Sifoni Mohelnice
1:2
59 - 11.11.
HC Demons - HC Sršni
3:6
60 - 11.11.
HC Béci Prostějov - Beery Penguins
7:1
49 - 06.11.
HC Béci Prostějov - SK Rájec
2:5
50 - 04.11.
Beery Penguins - HC Demons
4:5
51 - 04.11.
HC Sršni - HC Schwarzbach
5:4
52 - 04.11.
HC Šneci Újezd - HC Draci Libina
1:7
54 - 04.11.
HC Stars Prostějov - HC Válec Olomouc
7:1
Říjen 2017
Čísl-datum
Mužstva
44 - 30.10.
HC Válec Olomouc - HC Sifoni Mohelnice
2:3
43 - 29.10.
SK Rájec - HC Stars Prostějov
6:4
45 - 29.10.
Kódl Team - HC Šneci Újezd
12:1
46 - 29.10.
HC Draci Libina - HC Sršni
5:3
47 - 29.10.
HC Schwarzbach - Beery Penguins
10:3
48 - 28.10.
HC Demons - HC Béci Prostějov
2:6
39 - 16.10.
Beery Penguins - HC Draci Libina
1:7
37 - 15.10.
HC Demons - SK Rájec
5:6
38 - 15.10.
HC Béci Prostějov - HC Schwarzbach
2:5
40 - 15.10.
HC Sršni - Kódl Team
0:3
41 - 15.10.
HC Šneci Újezd - HC Válec Olomouc
3:9
42 - 14.10.
HC Sifoni Mohelnice - HC Stars Prostějov
2:6
36 - 09.10.
HC Schwarzbach - HC Demons
4:4
33 - 08.10.
HC Válec Olomouc - HC Sršni
0:6
35 - 08.10.
HC Draci Libina - HC Béci Prostějov
4:7
31 - 07.10.
SK Rájec - HC Sifoni Mohelnice
3:2
32 - 07.10.
HC Stars Prostějov - HC Šneci Újezd
7:1
34 - 07.10.
Kódl Team - Beery Penguins
16:2
30 - 02.10.
HC Šneci Újezd - HC Sifoni Mohelnice
2:3
25 - 01.10.
HC Schwarzbach - SK Rájec
3:3
28 - 01.10.
Beery Penguins - HC Válec Olomouc
2:3
Září 2017
Čísl-datum
Mužstva
26 - 30.09.
HC Demons - HC Draci Libina
2:4
27 - 30.09.
HC Béci Prostějov - Kódl Team
2:5
29 - 30.09.
HC Sršni - HC Stars Prostějov
2:7
22 - 25.09.
HC Válec Olomouc - HC Béci Prostějov
5:4
21 - 24.09.
HC Stars Prostějov - Beery Penguins
8:1
24 - 24.09.
HC Draci Libina - HC Schwarzbach
0:2
19 - 23.09.
SK Rájec - HC Šneci Újezd
6:0
20 - 23.09.
HC Sifoni Mohelnice - HC Sršni
4:3
23 - 23.09.
Kódl Team - HC Demons
6:5
13 - 18.09.
HC Draci Libina - SK Rájec
2:4
14 - 17.09.
HC Schwarzbach - Kódl Team
3:2
18 - 17.09.
HC Sršni - HC Šneci Újezd
1:4
15 - 16.09.
HC Demons - HC Válec Olomouc
4:5
16 - 16.09.
HC Béci Prostějov - HC Stars Prostějov
5:0
17 - 16.09.
Beery Penguins - HC Sifoni Mohelnice
1:8
10 - 11.09.
HC Stars Prostějov - HC Demons
0:5
7 - 10.09.
SK Rájec - HC Sršni
4:3
8 - 10.09.
HC Šneci Újezd - Beery Penguins
4:3
9 - 10.09.
HC Sifoni Mohelnice - HC Béci Prostějov
2:2
12 - 10.09.
Kódl Team - HC Draci Libina
13:2
11 - 09.09.
HC Válec Olomouc - HC Schwarzbach
11:5
6 - 04.09.
Beery Penguins - HC Sršni
3:2
1 - 03.09.
Kódl Team - SK Rájec
5:2
2 - 03.09.
HC Draci Libina - HC Válec Olomouc
4:9
3 - 03.09.
HC Schwarzbach - HC Stars Prostějov
5:0
4 - 03.09.
HC Demons - HC Sifoni Mohelnice
4:4
5 - 03.09.
HC Béci Prostějov - HC Šneci Újezd
1:1
Kniha návštěv
Dnes vloženy:
0
článků
Aktuální výsledky
Sršni-Šneci
4:2
Béci-Stars
3:6
Beery-Schwarzbach
7:3
Demons-Kódl
2:1
Šneci-Sifoni
2:9
Stars-Sršni
2:2
Nejbližší zápasy
Anketa
Aktuální pořadí
Mužstvo
Zap
B
1
Kódl Team
22
53
2
HC Béci Prostějov
22
49
3
HC Demons
22
44
4
HC Stars Prostějov
22
36
5
HC Sifoni Mohelnice
22
34
6
Beery Penguins
22
33
7
HC Sršni
22
29
8
HC Schwarzbach
22
26
9
HC Draci Libina
22
16
10
HC Šneci Újezd
22
1
TOP 5 nej
Jméno
Tým
Z
G+A
B
Dohnal
KOT
22
68+56
124
Novotný
KOT
22
24+65
89
Kopáčik
KOT
21
31+53
84
Tichý
PEN
21
37+19
56
Dohnal
KOT
21
19+26
45
reklama2