Celý obsah článku

-Přátelské mezistátní utkání (vloženo 28.12. 2013)
V sobotu 28.12.2013 se v pravé poledne na Uničovském zimním stadionu odehrálo přátelské mezistátní utkání amatérských hráčů. Soutěž ŠHL reprezentoval vedoucí celek tabulky Kódl Team proti výběru hráčů ze Slovenska pod názvem Indiáni Žilina. Hosté se bohužel z důvodu špatné vzájemné komunikace (někteří hráči si spletli termín) dostavili pouze s jednou formací a brankářem, což značně ovlivnilo celkový průběh zápasu. Na poslední chvíli byl jejich kádr doplněn dvěma našimi zapůjčenými DR hráči ze soutěže AHL (Vaníček, Šenk - oba HC Panthers) pro částečné vyrovnání sil.
Utkání řídili 3 rozhodčí a hrálo se 3x15 minut čistého času. Oba celky nastoupili do zápasu ve velkém tempu, které opadlo až v závěru 3 třetiny, což bylo velké pozitivum na to, že se hrálo v době vánočních svátků. Hráči ze Slovenska se prezentovali poměrně slušným jak hokejových tak i fyzickým výkonem. V naší soutěži by se rozhodně neztratili a troufám si říct, že by se pohybovali v horních patrech tabulky. S průběhem hry a celkovou organizací byly značně spokojeni a přislíbili účast v odvetě, která se uskuteční před začátkem dalšího ročníku v rámci přípravy před novou sezonou.