reklama

Autoři branek a komentář k utkání

2. kolo, zápas číslo 6, odehrán dne 11.09.2022, Uničov od 19:00
HC Šneci ÚjezdvsSK Rájec
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
12:30 Polcer Jiří (Plánička Robert) (4 na 4)SK Rájec0:1
 Čas  Trest  Tým
03:42 Žádník Vojtěch 1.minHC Šneci Újezd
10:10 Lukas Karel 1.minSK Rájec
11:37 Polcer Jiří 1.minSK Rájec
11:39 Kořenek Petr 1.minHC Šneci Újezd
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
18:46 Oháňka Libor (Dvořák Vladimír)HC Šneci Újezd1:1
 Čas  Trest  Tým
21:39 Čučka Petr 1.minHC Šneci Újezd
26:15 Šamalík Filip 1.minSK Rájec
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
40:50 Štalmach Martin (Lukas Karel)SK Rájec1:2
 Čas  Trest  Tým
30:42 Štalmach Martin 1.minSK Rájec
33:51 Žádník Vojtěch 1.minHC Šneci Újezd
34:23 Dvořák Vladimír 1.minHC Šneci Újezd
34:23 Bláha Lukáš 1.minSK Rájec
39:32 Žák Stanislav st. 1.minSK Rájec

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Šneci Újezd
 Jméno  G   A   B   TM 
Čučka Petr (U)0001
Dvořák Vladimír (U)0111
Holemý David (O)0000
Kořenek Petr (O)0001
Oháňka Libor (U)1010
Okleštěk Tomáš (U)0000
Oláh Miroslav (U)0000
Ondruška Jan (U)0000
Svozil Petr (O)0000
Šín Jaroslav (B)0000
Štepán Petr (O)0000
Žádník Vojtěch (U)0002
SK Rájec : Hosté 
 Jméno  G   A   B   TM 
Bláha Lukáš (O)0001
Krňávek Jiří (B)0000
Lukas Karel (O)0111
Novák Petr 1 (U)0000
Plánička Robert (O)0110
Polcer Jiří (U)1011
Strašil Ivo (U)0000
Šamalík Filip (U)0001
Štalmach Martin (U)1011
Žák Roman (O)0000
Žák Stanislav st. (U)0001

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDemons-Rájec2:6
Zobraz informace k utkáníSršni-Sifoni5:4
Zobraz informace k utkáníBéci-Šneci6:1

Nejbližší zápasy

Pá 07.10. od 20:15|Uničov
Šneci vs Stars
So 08.10. od 18:00|Uničov
Sršni vs Béci
So 08.10. od 19:30|Uničov
Beery vs Schwarzbach
Ne 09.10. od 10:00|Uničov
Rájec vs Draci
Ne 09.10. od 11:30|Uničov
Sifoni vs Demons

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 HC Sršni 4 10
2 Kódl Team 3 9
3 HC Béci Prostějov 3 9
4 SK Rájec 4 9
5 HC Stars Prostějov 3 6
6 HC Sifoni Mohelnice 3 3
7 HC Schwarzbach 3 3
8 HC Demons 3 1
9 HC Šneci Újezd 3 0
10 Beery Penguins 3 0
11 HC Draci Libina 2 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT321+627
LašákKOT34+1014
KolpákKOT35+712
KrejčíSTR38+311
NovotnýKOT35+38
ŠHL na facebooku
reklama2