reklama

Kniha návštěv

-Vlož příspěvek-

   04.04. 2023 - 15:24
   krajta (Krejčí Martin)  
Pravidla jsou jasně nastavené a tým Rájce je dlouhodobě a cíleně porušoval. Je to sice škoda, že bude v soutěži o jeden tým méně, ale takovéto jednání je nepřípustné. Krajta

   21.03. 2023 - 09:14
   Kony (Konečný Ondra)  
Chtěl bych reagovat na vyloučení Rájce ze soutěže. Myslím si, že vyloučit celý tým ze soutěže a zakázat všem hráčům hrát, je zbytečně přísný trest. Každý tým má personální problémy a je otázka času, kdy tuto soutěž nebudou nějaké týmy schopné hrát. Pokud chceme tuto dobrou soutěž zachovat a udržet její kvalitu, tak si myslím, že Rájec by měl v soutěži zůstat. Mělo by se jim umožnit, aby znovu hráli. Pokud tam měli černocha, jak je zmíněno na hlavní stránce, tak nějaký trest, kde se jim odečtou body OK. Ale nesouhlasím s tím, aby byl tým vyloučený z celé soutěže. Doufám, že to organizátor ještě přehodnotí a vyhodnotí konečný verdikt pro dobro celé soutěže.

   29.09. 2019 - 14:53
   Kódl (Dohnal Karel)  
Jen pro informaci - zvláště pro ty, co tak bedlivě sledujete a lpíte na okamžité aktualizaci výsledků a statistik. V již zmíněné soutěži OAHL, se kterou byla naše liga ohledně této problematiky srovnávána byly včera odehrány dva soutěžní zápasy. Do teď nebyl vložen ani jeden výsledek. Natož jejich statistika. V ŠHL jsou všechny doposud odehrané zápasy kompletně naeditovány. Tak se zeptám, kde je chyba nebo co je špatně? Zvláště pak, když tuto veškerou agendu dělá pouze jedna jediná osoba a tam se o ní dělí x lidí. Obrázek si můžete udělat sami. Hokeji zdar a statistikám dvakrát.

   25.09. 2019 - 23:56
   Kódl (Dohnal Karel)  
Zase jeden z řady dalších připomínkových komentářů od nějakého fanouška potažmo aktivního hráče této ligy, na který musím reagovat. Odpověď je úplně jednoduchá. Stačí se podívat do tamních pravidel OAHL, se kterou je tato zmíněná problematika srovnávána. V nich se v bodě 5 píše toto:

h) Vyplněné zápisy je vedoucí mužstva povinen do 48 hod. vyfotit a naeditovat a fotografii zápisu odeslat na email: zapis@oahl.cz

i) Pokud tak neučiní, bude tým potrestán finančním postihem 100,- Kč

A dál už je to asi jasné. Pokud ne, tak půjdu do hlubších detailů. Jak už z výše uvedených bodů vyplývá v soutěži OAHL provádí editaci zápasů každý tým sám za sebe. Tato povinnost náleží vždy domácímu týmu. Pokud tak neučiní, následuje sankce. Každý tým (vedoucí týmu) dostal od vedení soutěže přístupové heslo, pod kterým se přihlásí a provede editaci zápisu. Pochopitelně má pouze omezený přístup jen na tuto agentu u svého týmu a pouze jeden jediný pokus tuto editaci provést. Jestliže v ní udělá jakoukoliv chybu, už jí nemůže nijak opravit a musí informovat administrátora nebo vedení soutěže, aby ji opravili nebo doplnili.

V lize ŠHL dělá veškerou agendu a administrativu pouze jedna jediná osoba. Tím je to snad vysvětleno. Pokud ne, mohu pokračovat i nadále. Výhody a nevýhody:

Liga OAHL – rychlejší a aktuálnější editace díky většímu počtu lidí, kteří jsou do toho zapojeni pod hrozbou sankce. Nevýhody: originální zápisy o utkání rozesety napříč celého okresu, které už nedá nikdy nikdo dohromady. Větší riziko možných chyb a překlepů nebo neúplných údajů, které zde mohou díky tomu vzniknout, ať už záměrně nebo omylem. Může dojít k úplné ztrátě nebo likvidaci daného zápisu. Delší doba prodlevy, než dojde k jejich opravě a aktualizaci.

Liga ŠHL – editace zápisů provedeny s menší časovou prodlevou, ale se 100% pravostí. V případě nahlášení jakékoliv chyby nebo nedostatku následuje blesková aktualizace. Zápisy se editují průběžně dle situace. Podle toho kdy se odehrají a kdy si jsou ze zimního stadionu vyzvednuty, jelikož tam po každém odehraném zápase zůstávají uschovány. Všechny originály jsou ukládány a archivovány do šanonů podle daného ročníku.

Dále je potřeba si uvědomit i to, kolik práce je s tím vším spojeno a co to vlastně obnáší. Editace statistik je pouze jednou z mnoha činností, které je třeba pro plnohodnotné zajištění a fungování ligy udělat.

Konkrétně tuto veškerou činnost provádím já sám. Zápisy o utkání si vyzvednu vždy, když jsem na stadionu a po návratu domů provedu editaci zápisů, které tam v tu dobu byly uloženy a odehrány. Pokud tam zrovna nehraji nebo tam nemám cestu, vyzvednu si je později během týdne, kdy se tam zase objevím. Takhle už to funguje bezmála 10 let, co se tato soutěž hraje.

   25.09. 2019 - 23:56
   Kódl (Dohnal Karel)  
Takže zápisy jsem si vyzvedl až včera večer, jelikož jsem tam od pátku nebyl. Editace provedena až dnes odpoledne, jelikož jsem do noci dodělával rozpis zápasů na další týden, který má přednost. Dnes po příchodu ze zaměstnání bylo potřeba kromě editace udělat uzávěrku doplnění hráčů. Aktualizovat soupisky, vytvořit v databázi, aktualizovat v zápisech o utkání, udělat zápisy o utkání a přiřadit k aktuálnímu kolu, které se bude hrát. Sepsat článek. Dokončit rozlosování a zveřejnit a udělat další kolečko zápisů o utkání pro příští víkend. Zajistit rozhodčí na další zápasy. Kromě ŠHL dělám úplně to stejné i pro další soutěž AHL. Další práce navíc a v neposlední řadě i zmíněné editace zápisů. Odepsat na tento článek a pokračovat dál. Aktualizovat soupisky pro AHL jsem ještě nestihl, takže se do nich pustím po dopsání tohoto příspěvku. Kromě jiného vedu i dva týmy a organizuji i tréninkové ledy. A v neposlední řadě i aktivně hraji. Během toho všeho co zde popisuji se ještě děje plno dalších věcí, které je potřeba neprodleně řešit a udělat. Telefonáty, emaily, atd. To byl jenom nástřel dnešního dne, pro představu jak to vlastně chodí.

Dneska jsem u toho všeho strávil cca 8 hodin života a to ještě nekončím. Tak bych poprosil autora toho příspěvku o 500 Kč za dnešní odvedenou práci. Jelikož tohle všechno dělám zcela zdarma a bez finančních nároků v době osobního volna. Tedy i tu editaci. Jezdit po každém odehraném zápase na ZS pro zápisy a vrážet do toho ještě svoje finanční prostředky na PHM a provoz vozidla + obětovat další čas opravdu nehodlám. Leda, že by mi na to někdo přispěl. Nebo ještě úplně jinak. Není pro mě žádný problém rozvázat pracovní poměr čili dát výpověď v zaměstnání, udělat si živnost a věnovat se této činnosti oficiálně na plný úvazek. Pak budou i statistky takřka on-line. Akorát nevím, kdo by mě za to platil. To by se pak pohybovalo startovné pro týmy úplně v jiných číslech. Nebo by se na to mohli složit autoři těchto článků a příspěvků. Prosím vás lidi už mě s těmito příspěvky opravdu nezdržujte, nezatěžujte a neodvádějte od skutečné práce, kterou je potřeba udělat a je mnohem důležitější než tohle a nechte mě v klidu vykonávat tuto činnost. Pokud to nebude opravdu k věci nebo něco zásadního, co je třeba neprodleně vyřešit.

Děkuji za pochopení

S pozdravem

Karel Dohnal

   25.09. 2019 - 08:26
   Fanda hokej (NejedlĂ˝ František)  
Zdravím všechny hokejové příznivce. Prosím o zkvalitnění zpravodajství a včasné vkládání soupisek, střelců atd k zápasům. V lize OAHL jsou většinou tyto informace dostupné druhý den po odehrání utkání. Zde nejsou informace ještě ve stredu, ze zápasů, které se odehráli v sobotu.

Případně děkuji za odpověď, proč se tomu tak děje.

Díky Fanda

   18.02. 2019 - 11:36
   Franta Novis (Novotný  František )  
Zdravím, v utkáních týmu HC Rájec, konkrétně dne 8.12.2018 a 5.1.2019 nastoupil neoprávněně hráč Michal Polcer. V utkání 3.12.2018 proti Kódl Team dostal 10minutový osobní trest, který byl již jeho pátým v sezóně, což podle pravidel ŠMH znamená stop na 2 zápasy.

Jakým způsobem bude vedení soutěže řešit tento případ? Dle regulí ČSLH, by měla následovat kontumace zápasů ve prospěch soupeřů.

   28.01. 2019 - 22:31
   Hanes (Koukal Honza)  
Nepotřebuje někdo levostranného průměrného útočníka? 38let,nikdy neregistrovaný, 16 sezón (cca 250 zápasů). Pomalu se rozpadá parta a tak hledám novou. Ještě letos, nebo na příští sezónu. 605282628

   02.12. 2018 - 21:14
   Kony (Konečný Ondra)  
Pokud HC Válec odstoupil ze soutěže a nebyla odehrána celá polovina soutěže viz Válec vs Stars, tak musí být všechny zápasy kontumovány v neprospěch HC Válec. Co je to za hloupost, že vedení soutěže rozhodne o výsledku zápasu? Pokud někdo povolil odklad zápasu, tak pak nemůže rozhodovat o výsledku. Takto to chodí úplně ve všech soutěžích a je jedno, jestli se jedná o fotbal či hokej.

   10.06. 2018 - 16:45
   Luboš (Lezna Luboš)  
Čau, sháníme schopné hráče do HC Válec, pokud by měl někdo zájem volejte 776108147.

   11.05. 2018 - 12:42
   Mojža (Mojžíš Josef)  
Zdar borci. Hledám klub, který potřebuje gólmana. Případně můžu někdy na záskok. Klasický gard, 39 let. Nebyl jsem nikdy registrovaný.
tel. 724 344 188

   12.03. 2018 - 12:27
   Lada (Ostrák Ladislav)  
Hledam klub,ktery potrebuje utocnika s hokejkou vlevo. Je mi 34 a nikdy jsem nebyl registrovan.
Lada
776812988

   19.12. 2017 - 09:49
   honza (jurena honza)  
No tak se dívám na stránky a vidím ,že se přece jenom něco bude hrát,at nemá některé mužstvo velkou zápasovou ztrátu.

   14.12. 2017 - 14:14
   Lada (Ostrák Ladislav)  
Hledam klub,ktery hleda utocnika s hokejkou vlevo. Je mi 34 a jsem ze Skrbene. Hokej hraji pouze amatersky. Nikdy jsem nebyl nikde registrovan. Ale hokej me bavi a rad bych ho zacal opet hrat.
Tel:776812988

   13.12. 2017 - 16:51
   Kódl (Dohnal Karel)  
Na poslední hrací kolo v tomto roce nebyl přidělen dostatečný počet volných termínů pro zajištění a odehrání kompletních kol a všech zápasů v obou soutěžích (AHL + ŠHL). Scházely potřebné tři termíny do plného počtu. Někdo stát musel. Některé mužstva z obou soutěží předem avizovali, že se již v tomto roce před vánoci nesejdou (vánoční večírky, firemní akce, atd). Rozpis vyšel takto. Dohrávky se mohou uskutečnit ještě v době vánočních svátků po souhlasu všech zúčastněných a v závislosti na zajištění rozhodčích a volných termínů. V opačném případě budou odehrány jindy v dalším roce, když to situace umožní, případně až na konci sezony.

Není pravda, že se vždy stačili v době vánoc odehrát úplně všechny odložené (neodehrané) zápasy. Někdy se to povedlo, někdy se to dohrávalo později. Každopádně to není nijak podstatné a neohrozí ani nijak nenaruší hladký průběh soutěže a odehrání všech zápasů do konce provozu ZS.

   12.12. 2017 - 00:34
   honza (jurena honza)  
Chci se zeptat proč se nehraje zapas kodl - Schwarzbach nebo dohravka kodl- sifoni

o tomto víkendu? V minulem ročníku se vždy dohravalo to co bylo odloženo a letos už se hraje třetí kolo a někteří ještě nemají dokončenou ani půlku ročníku .(dohranou)díky za odpověď

   04.12. 2017 - 08:05
   Mišák 79 (Mišák Vlastimil)  
Zdar borci,mám volný dres šneků kdyby někdo chtěl ale je s číslem a příjmením,a kdyby měl někdo málo hráčů jsem volný.
Petře v něčem máš pravdu v něčem ne.A předchozí tři články můžete prosím smazat :-)

   29.11. 2017 - 11:50
   Petr Svozil (Svozil Petr)  
Vlasťo promiň, ale tohle už je skoro na diagnózu. Copak nestačilo napsat že hledáš angažmá, místo těchto "zvratků"? Co se dresu týče, nevěřím že tě někdo nutil jej kupovat, máme několik dresů, které na zápasy půjčujeme. Tvůj dres rádi odkoupíme, ať nemáš škodu. Spoj se se Slávou, pokud máš problém s ním, zkus svozil-petr@seznam.cz. Co já vím, byl jsi zván na více než dva zápasy, buď jsi nemohl, nebo jsi se ani neozval zpátky. Stejně tak místo toho, aby jsi byl rád, že tě Sláva vzal, protože v Kometě jsi nehrál vůbec, budeš teď psát takové hlouposti. Závěrem tě poprosím, jestli by jsi mohl napsat normální příspěvek s žádostí o místo v nějakém týmu a zároveň poprosit admina o odstrenění mého a tvých předchozích dvou příspěvků. Myslím, že takové příspěvky do knihy návštěv nepatří.

   29.11. 2017 - 08:44
   Mišák 79 (Mišák Vlastimil)  
Nejsem žádnej super hráč ale chtěl bych na led aspon každej druhej zapas kdyby to šlo,a né být na soupisce koupit si dres a odehrát dva zápasy za sezonu jak u šneku.kdyby nekdo ze šneku chtěl dres tak je volnej.jinak je mi líto jak dopadla kometa ale jinak to asi nešlo

   28.11. 2017 - 20:26
   Mišák 79 (Mišák Vlastimil)  
Zdar kdyby někdo krom šnekú postrádal hráče ,tak dejte vedět Mišák 79 asi vite co je vedoucí šneků když tam nechci jit :-)

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... ze 15 [konec]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDemons-Sršni4:2
Zobraz informace k utkáníŠneci-Beery2:4
Zobraz komentář k utkání2Stars-Kódl5:3
Zobraz informace k utkáníSifoni-Schwarzbach1:2
Zobraz informace k utkáníBéci-Draci3:3
Zobraz komentář k utkání1Šneci-Stars1:9

Nejbližší zápasy

Pá 08.12. od 18:453|Uničov
Draci vs Kódl
Pá 08.12. od 20:153|Uničov
Beery vs Béci
Ne 10.12. od 10:003|Uničov
Šneci vs Sršni
Ne 10.12. od 11:303|Uničov
Demons vs Sifoni
Ne 10.12. od 13:003|Uničov
Schwarzbach vs Stars
Ne 17.12. od 14:303|Uničov
Demons vs Draci
Ne 17.12. od 16:003|Uničov
Béci vs Sršni
Ne 17.12. od 17:303|Uničov
Šneci vs Kódl
Ne 17.12. od 19:003|Uničov
Sifoni vs Stars

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Kódl Team 10 25
2 HC Béci Prostějov 10 25
3 HC Stars Prostějov 10 19
4 HC Sifoni Mohelnice 10 19
5 HC Demons 10 19
6 Beery Penguins 11 12
7 HC Schwarzbach 11 12
8 HC Draci Libina 11 10
9 HC Sršni 11 9
10 HC Šneci Újezd 10 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT1034+2357
NovotnýKOT1014+2842
KopáčikKOT1013+2639
KrejčíSTR108+1725
TichýPEN917+724
ŠHL na facebooku
reklama2