reklama

Kniha návštěv

-Vlož příspěvek-

   28.01. 2024 - 10:23
   Kódl (Dohnal Karel)  
Vyjádření z mé strany ohledně křivě vzneseného a nepravdivého obvinění bývalého hráče týmu SK Rájec jménem Polcer Michal alias Car. Nevím kde nebo jak na tohle dotyčný přišel? Jestli byl osobně na daném utkání přítomný nebo dostal nějaké milné informace. Skutečnost je ale taková, že jsem si po odehraném zápase podal ruce se všemi účastníky soupeře z týmu Béků. Tedy kromě jednoho, který si nesundal rukavici. Zřejmě z hygienických důvodů jakožto preventivního opatření v souvislosti s nedávným Covidem nebo obavou z případného přenosu nějaké nákazy. Což plně respektuji. Došlo tedy jenom k symbolickému plácnutí. Vždy se snažím jet v tomto vláčku při podávání rukou první jakožto kapitán týmu. Nejinak tomu bylo i po tomto zápase. Což sám potvrdil i hráč z Béku v příspěvku níže. Stejně tak to mohou potvrdit i všichni ostatní účastníci tohoto utkání a diváci co zde byly přítomní. Ruce si podávám vždy bez ohledu na výsledek utkání nebo jeho průběh. Je to gesto slušnosti i uznání soupeře. Pouze v případě obdržení trestu – vyloučení do konce utkání nebo z důvodu zranění, kdy opustím ledovou plochu a zápas nedokončím si ruce logicky nepodávám, když už nejsem v daný moment přítomen. O charakteru člověka, ať si udělá obrázek každý sám za sebe po přečtení těchto komentářů. Pominuli ty sprosté výrazy a vulgarismy jakými jsem byl opětovně nazván. Jestli je to jenom nějaký způsob projevu a symbol nenávisti vůči mé osobě ze strany bývalých hráčů týmu Rájce, kteří asi zřejmě nikdy neunesou a nepřijmou své vyloučení z ligy a doživotní zákazy v ní hrát. Kteří hlídají každý můj krok a čekají na sebemenší pochybení nebo zaváhání, aby měli záminku a možnost se mi alespoň tímto způsobem nějak pomstít. Jejich hořkost a nenávist je zde jasně cítit. A můžu se ptát asi jenom sám sebe proč tomu tak je? Stojí mi to ještě vůbec za to něco organizovat a dělat? Jestli by to nebylo lepší úplně ukončit a přenechat toto břímě někomu jinému. Ohledně neoprávněných startů - hostování bývalých brankářů týmu SK Rájec – bude se všemi vedoucími jednotlivých týmů řešeno interně.

   27.01. 2024 - 14:13
   Miraking (Konecny Miroslav)  
Reaguji na nasazení Jirku Krňávka minulý týden v zápase proti proti Drakům, na poslední chvíli nám účast na zápase odřekl náhradní brankář Petr Šnévajz a Jirka byl jedinou alternativou a jelikož o týden dřív chytal právě za Draky, tak jsme si ho dovoli nasadit do zápasu v domnění, že neporušujeme pravidla soutěže. K dalším sračkám co píše ten vocas níže se nemá smysl asi vůbec vyjadřovat ať si každý udělá obrázek o tom co je to za člověka.

   27.01. 2024 - 10:30
   h4nz (Sedláček Jan)  
Tady se musím Kodla zastat. Byl jsme teda mezi prvními a se mnou si ruku podal. A co vím tak i s dalšími.

   27.01. 2024 - 01:12
   car (polcer michal)  
Zápas draci vs sifoni chytal za sifony Jirka Krnavek který chytal za Rájec, což byl hráč vyloučeny ze smhl kvůli podvodum týmu Rájec z předchozích sezón. Mimochodem kodl, ten buzik po prohře s bekama ani nepodal ruce soupeřovi, čímž ukázal svůj charakter krypla, jenž dokáže vyhrávat maximálně nad mrtvýma krysama.

   11.01. 2024 - 16:19
   Miraking (Konecny Miroslav)  
Rád bych za tým Sifonů vyjádřil upřímnou soustrast týmu Starsu. Budu vám držet palce abyste pro Davida letos soutěž vyhráli. Držte se.

   08.01. 2024 - 12:53
   PetrT34 (Tesárek  Petr )  
Kamarádi, hokejový přátelé .
5.1.2024 po zápase HC Stars : HC Béci v Uničově došlo k tragické události.
Hráč HC Stars Prostějov
David Krejčí v šatně zkolaboval. Začali jsme ho resuscitovat,i použili defibrilátor....až do příjezdu záchranky,ta ho dál oživovala i po převozu do nemocnice,bohužel neúspěšně ,, zemřel ,,. Je to strašná věc,byl to jeden z nás....
Se zesnulým Davidem Krejčím se rozloučime v pátek 12.1.2024 ve 14.00 v obřadní síni na městském hřbitově v Prostějově
Moc nás to zasáhlo a za HC Béci Prostějov vyjadřujeme upřímnou soustrast

   04.04. 2023 - 15:24
   krajta (Krejčí Martin)  
Pravidla jsou jasně nastavené a tým Rájce je dlouhodobě a cíleně porušoval. Je to sice škoda, že bude v soutěži o jeden tým méně, ale takovéto jednání je nepřípustné. Krajta

   21.03. 2023 - 09:14
   Kony (Konečný Ondra)  
Chtěl bych reagovat na vyloučení Rájce ze soutěže. Myslím si, že vyloučit celý tým ze soutěže a zakázat všem hráčům hrát, je zbytečně přísný trest. Každý tým má personální problémy a je otázka času, kdy tuto soutěž nebudou nějaké týmy schopné hrát. Pokud chceme tuto dobrou soutěž zachovat a udržet její kvalitu, tak si myslím, že Rájec by měl v soutěži zůstat. Mělo by se jim umožnit, aby znovu hráli. Pokud tam měli černocha, jak je zmíněno na hlavní stránce, tak nějaký trest, kde se jim odečtou body OK. Ale nesouhlasím s tím, aby byl tým vyloučený z celé soutěže. Doufám, že to organizátor ještě přehodnotí a vyhodnotí konečný verdikt pro dobro celé soutěže.

   29.09. 2019 - 14:53
   Kódl (Dohnal Karel)  
Jen pro informaci - zvláště pro ty, co tak bedlivě sledujete a lpíte na okamžité aktualizaci výsledků a statistik. V již zmíněné soutěži OAHL, se kterou byla naše liga ohledně této problematiky srovnávána byly včera odehrány dva soutěžní zápasy. Do teď nebyl vložen ani jeden výsledek. Natož jejich statistika. V ŠHL jsou všechny doposud odehrané zápasy kompletně naeditovány. Tak se zeptám, kde je chyba nebo co je špatně? Zvláště pak, když tuto veškerou agendu dělá pouze jedna jediná osoba a tam se o ní dělí x lidí. Obrázek si můžete udělat sami. Hokeji zdar a statistikám dvakrát.

   25.09. 2019 - 23:56
   Kódl (Dohnal Karel)  
Zase jeden z řady dalších připomínkových komentářů od nějakého fanouška potažmo aktivního hráče této ligy, na který musím reagovat. Odpověď je úplně jednoduchá. Stačí se podívat do tamních pravidel OAHL, se kterou je tato zmíněná problematika srovnávána. V nich se v bodě 5 píše toto:

h) Vyplněné zápisy je vedoucí mužstva povinen do 48 hod. vyfotit a naeditovat a fotografii zápisu odeslat na email: zapis@oahl.cz

i) Pokud tak neučiní, bude tým potrestán finančním postihem 100,- Kč

A dál už je to asi jasné. Pokud ne, tak půjdu do hlubších detailů. Jak už z výše uvedených bodů vyplývá v soutěži OAHL provádí editaci zápasů každý tým sám za sebe. Tato povinnost náleží vždy domácímu týmu. Pokud tak neučiní, následuje sankce. Každý tým (vedoucí týmu) dostal od vedení soutěže přístupové heslo, pod kterým se přihlásí a provede editaci zápisu. Pochopitelně má pouze omezený přístup jen na tuto agentu u svého týmu a pouze jeden jediný pokus tuto editaci provést. Jestliže v ní udělá jakoukoliv chybu, už jí nemůže nijak opravit a musí informovat administrátora nebo vedení soutěže, aby ji opravili nebo doplnili.

V lize ŠHL dělá veškerou agendu a administrativu pouze jedna jediná osoba. Tím je to snad vysvětleno. Pokud ne, mohu pokračovat i nadále. Výhody a nevýhody:

Liga OAHL – rychlejší a aktuálnější editace díky většímu počtu lidí, kteří jsou do toho zapojeni pod hrozbou sankce. Nevýhody: originální zápisy o utkání rozesety napříč celého okresu, které už nedá nikdy nikdo dohromady. Větší riziko možných chyb a překlepů nebo neúplných údajů, které zde mohou díky tomu vzniknout, ať už záměrně nebo omylem. Může dojít k úplné ztrátě nebo likvidaci daného zápisu. Delší doba prodlevy, než dojde k jejich opravě a aktualizaci.

Liga ŠHL – editace zápisů provedeny s menší časovou prodlevou, ale se 100% pravostí. V případě nahlášení jakékoliv chyby nebo nedostatku následuje blesková aktualizace. Zápisy se editují průběžně dle situace. Podle toho kdy se odehrají a kdy si jsou ze zimního stadionu vyzvednuty, jelikož tam po každém odehraném zápase zůstávají uschovány. Všechny originály jsou ukládány a archivovány do šanonů podle daného ročníku.

Dále je potřeba si uvědomit i to, kolik práce je s tím vším spojeno a co to vlastně obnáší. Editace statistik je pouze jednou z mnoha činností, které je třeba pro plnohodnotné zajištění a fungování ligy udělat.

Konkrétně tuto veškerou činnost provádím já sám. Zápisy o utkání si vyzvednu vždy, když jsem na stadionu a po návratu domů provedu editaci zápisů, které tam v tu dobu byly uloženy a odehrány. Pokud tam zrovna nehraji nebo tam nemám cestu, vyzvednu si je později během týdne, kdy se tam zase objevím. Takhle už to funguje bezmála 10 let, co se tato soutěž hraje.

   25.09. 2019 - 23:56
   Kódl (Dohnal Karel)  
Takže zápisy jsem si vyzvedl až včera večer, jelikož jsem tam od pátku nebyl. Editace provedena až dnes odpoledne, jelikož jsem do noci dodělával rozpis zápasů na další týden, který má přednost. Dnes po příchodu ze zaměstnání bylo potřeba kromě editace udělat uzávěrku doplnění hráčů. Aktualizovat soupisky, vytvořit v databázi, aktualizovat v zápisech o utkání, udělat zápisy o utkání a přiřadit k aktuálnímu kolu, které se bude hrát. Sepsat článek. Dokončit rozlosování a zveřejnit a udělat další kolečko zápisů o utkání pro příští víkend. Zajistit rozhodčí na další zápasy. Kromě ŠHL dělám úplně to stejné i pro další soutěž AHL. Další práce navíc a v neposlední řadě i zmíněné editace zápisů. Odepsat na tento článek a pokračovat dál. Aktualizovat soupisky pro AHL jsem ještě nestihl, takže se do nich pustím po dopsání tohoto příspěvku. Kromě jiného vedu i dva týmy a organizuji i tréninkové ledy. A v neposlední řadě i aktivně hraji. Během toho všeho co zde popisuji se ještě děje plno dalších věcí, které je potřeba neprodleně řešit a udělat. Telefonáty, emaily, atd. To byl jenom nástřel dnešního dne, pro představu jak to vlastně chodí.

Dneska jsem u toho všeho strávil cca 8 hodin života a to ještě nekončím. Tak bych poprosil autora toho příspěvku o 500 Kč za dnešní odvedenou práci. Jelikož tohle všechno dělám zcela zdarma a bez finančních nároků v době osobního volna. Tedy i tu editaci. Jezdit po každém odehraném zápase na ZS pro zápisy a vrážet do toho ještě svoje finanční prostředky na PHM a provoz vozidla + obětovat další čas opravdu nehodlám. Leda, že by mi na to někdo přispěl. Nebo ještě úplně jinak. Není pro mě žádný problém rozvázat pracovní poměr čili dát výpověď v zaměstnání, udělat si živnost a věnovat se této činnosti oficiálně na plný úvazek. Pak budou i statistky takřka on-line. Akorát nevím, kdo by mě za to platil. To by se pak pohybovalo startovné pro týmy úplně v jiných číslech. Nebo by se na to mohli složit autoři těchto článků a příspěvků. Prosím vás lidi už mě s těmito příspěvky opravdu nezdržujte, nezatěžujte a neodvádějte od skutečné práce, kterou je potřeba udělat a je mnohem důležitější než tohle a nechte mě v klidu vykonávat tuto činnost. Pokud to nebude opravdu k věci nebo něco zásadního, co je třeba neprodleně vyřešit.

Děkuji za pochopení

S pozdravem

Karel Dohnal

   25.09. 2019 - 08:26
   Fanda hokej (NejedlĂ˝ František)  
Zdravím všechny hokejové příznivce. Prosím o zkvalitnění zpravodajství a včasné vkládání soupisek, střelců atd k zápasům. V lize OAHL jsou většinou tyto informace dostupné druhý den po odehrání utkání. Zde nejsou informace ještě ve stredu, ze zápasů, které se odehráli v sobotu.

Případně děkuji za odpověď, proč se tomu tak děje.

Díky Fanda

   18.02. 2019 - 11:36
   Franta Novis (Novotný  František )  
Zdravím, v utkáních týmu HC Rájec, konkrétně dne 8.12.2018 a 5.1.2019 nastoupil neoprávněně hráč Michal Polcer. V utkání 3.12.2018 proti Kódl Team dostal 10minutový osobní trest, který byl již jeho pátým v sezóně, což podle pravidel ŠMH znamená stop na 2 zápasy.

Jakým způsobem bude vedení soutěže řešit tento případ? Dle regulí ČSLH, by měla následovat kontumace zápasů ve prospěch soupeřů.

   28.01. 2019 - 22:31
   Hanes (Koukal Honza)  
Nepotřebuje někdo levostranného průměrného útočníka? 38let,nikdy neregistrovaný, 16 sezón (cca 250 zápasů). Pomalu se rozpadá parta a tak hledám novou. Ještě letos, nebo na příští sezónu. 605282628

   02.12. 2018 - 21:14
   Kony (Konečný Ondra)  
Pokud HC Válec odstoupil ze soutěže a nebyla odehrána celá polovina soutěže viz Válec vs Stars, tak musí být všechny zápasy kontumovány v neprospěch HC Válec. Co je to za hloupost, že vedení soutěže rozhodne o výsledku zápasu? Pokud někdo povolil odklad zápasu, tak pak nemůže rozhodovat o výsledku. Takto to chodí úplně ve všech soutěžích a je jedno, jestli se jedná o fotbal či hokej.

   10.06. 2018 - 16:45
   Luboš (Lezna Luboš)  
Čau, sháníme schopné hráče do HC Válec, pokud by měl někdo zájem volejte 776108147.

   11.05. 2018 - 12:42
   Mojža (Mojžíš Josef)  
Zdar borci. Hledám klub, který potřebuje gólmana. Případně můžu někdy na záskok. Klasický gard, 39 let. Nebyl jsem nikdy registrovaný.
tel. 724 344 188

   12.03. 2018 - 12:27
   Lada (Ostrák Ladislav)  
Hledam klub,ktery potrebuje utocnika s hokejkou vlevo. Je mi 34 a nikdy jsem nebyl registrovan.
Lada
776812988

   19.12. 2017 - 09:49
   honza (jurena honza)  
No tak se dívám na stránky a vidím ,že se přece jenom něco bude hrát,at nemá některé mužstvo velkou zápasovou ztrátu.

   14.12. 2017 - 14:14
   Lada (Ostrák Ladislav)  
Hledam klub,ktery hleda utocnika s hokejkou vlevo. Je mi 34 a jsem ze Skrbene. Hokej hraji pouze amatersky. Nikdy jsem nebyl nikde registrovan. Ale hokej me bavi a rad bych ho zacal opet hrat.
Tel:776812988

[začátek] Strana # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... ze 15 [konec]

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníSršni-Šneci4:2
Zobraz informace k utkáníBéci-Stars3:6
Zobraz informace k utkáníBeery-Schwarzbach7:3
Zobraz informace k utkáníDemons-Kódl2:1
Zobraz informace k utkáníŠneci-Sifoni2:9
Zobraz informace k utkáníStars-Sršni2:2

Nejbližší zápasy

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Kódl Team 22 53
2 HC Béci Prostějov 22 49
3 HC Demons 22 44
4 HC Stars Prostějov 22 36
5 HC Sifoni Mohelnice 22 34
6 Beery Penguins 22 33
7 HC Sršni 22 29
8 HC Schwarzbach 22 26
9 HC Draci Libina 22 16
10 HC Šneci Újezd 22 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT2268+56124
NovotnýKOT2224+6589
KopáčikKOT2131+5384
TichýPEN2137+1956
DohnalKOT2119+2645
ŠHL na facebooku
reklama2