reklama

Autoři branek a komentář k utkání

2. kolo, zápas číslo 7, odehrán dne 01.10.2023, Uničov od 14:00
HC Sifoni MohelnicevsHC Demons
3:6
(0:1, 1:4, 2:1)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
01:37 Zatloukal Štěpán (Pivec Jakub)HC Demons0:1
 Čas  Trest  Tým
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
15:32 Zatloukal Štěpán (Pivec Jakub)HC Demons0:2
16:20 Matúš Jan (Popelka Ondřej, Grézl Marek)HC Demons0:3
21:12 Matúš Jan (Frait Milan)HC Demons0:4
24:07 Vařeka Michal (Valouch Tomáš, Němeček Petr)HC Sifoni Mohelnice1:4
26:10 Trávníček Jiří (Popelka Ondřej, Frait Milan)HC Demons1:5
 Čas  Trest  Tým
25:04 Pivec Jakub 1.minHC Demons
26:29 Hecl Michal 1.minHC Sifoni Mohelnice
26:29 Lipenský Marek 1.minHC Demons
27:57 Zatloukal Štěpán 1.minHC Demons
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
35:30 Frait MilanHC Demons1:6
39:22 Vařeka MichalHC Sifoni Mohelnice2:6
39:43 Vařeka Michal (Konečný Miroslav ml., Müller Miroslav)HC Sifoni Mohelnice3:6
 Čas  Trest  Tým
32:32 Zatloukal Štěpán 1.minHC Demons

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : HC Sifoni Mohelnice
 Jméno  G   A   B   TM 
Hecl Michal (O)0001
Hodina Martin st. (O)0000
Konečný Miroslav ml. (U)0110
Konečný Miroslav st. (O)0000
Kuba Radomír (U)0000
Müller Miroslav (B)0110
Nagyváthy Kamil (U)0000
Němeček Libor (U)0000
Němeček Petr (O)0110
Valouch Tomáš (U)0110
Vařeka Michal (U)3030
HC Demons : Hosté 
 Jméno  G   A   B   TM 
Bělica David (O)0000
Frait Milan (U)1230
Grézl Marek (U)0110
Lipenský Marek (O)0001
Matúš Jan (U)2020
Pivec Jakub (U)0221
Popelka Ondřej (U)0220
Ptačník Tomáš (O)0000
Soukal Jakub (O)0000
Surma Michal (B)0000
Trávníček Jiří (O)1010
Zatloukal Štěpán (U)2022

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníŠneci-Béci0:5
Zobraz informace k utkáníSršni-Béci4:0
Zobraz informace k utkáníBeery-Demons4:9

Nejbližší zápasy

Pá 01.03. od 18:453|Uničov
Kódl vs Beery
Pá 01.03. od 20:153|Uničov
Schwarzbach vs Draci
Ne 03.03. od 13:003|Uničov
Sifoni vs Sršni

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 Kódl Team 19 49
2 HC Béci Prostějov 20 49
3 HC Demons 19 37
4 HC Stars Prostějov 19 29
5 HC Sifoni Mohelnice 19 28
6 Beery Penguins 19 27
7 HC Sršni 19 22
8 HC Schwarzbach 18 21
9 HC Draci Libina 19 16
10 HC Šneci Újezd 19 1

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT1962+50112
KopáčikKOT1930+5181
NovotnýKOT1923+5881
TichýPEN1833+1346
ZapletalKOT188+3341
ŠHL na facebooku
reklama2