reklama

Celý obsah článku


 -Doplnění hráčů na soupisky (vloženo 30.10. 2019) 
Zde je seznam doplněných a vyřazených hráčů z jednotlivých soupisek týmů k 29.10.2019

HC BÉCI PROSTĚJOV

Baďura Michal - doplněn
Selinger Erik - doplněn
Trunda Patrik - doplněn
Lošťák Marek - vyřazen
Steiner Jan - přestup do Beery Penguins
Zicho Radek - přestup do Beery Penguins

HC STARS PROSTĚJOV

Danyi Lukáš - doplněn
Jemelka Jaroslav - doplněn
Kuba Dušan - doplněn
Janeček Luděk - vyřazen
Mašek Milan - vyřazen
Staněk Petr - vyřazen

HC SCHWARZBACH

Vrba Tomáš - doplněn
Bubla Pavel - vyřazen
Kusý Miroslav - vyřazen

HC ŠNECI ÚJEZD

Tichý Luděk - doplněn

SK RÁJEC

Kneifel Ladislav - doplněn
Lepka Jan - vyřazen

HC DEMONS

Vaculík Lukáš - vyřazen

BEERY PENGUINS

Vykydal Jaroslav - doplněn
Mrkna Kamil - vyřazen
Vychodil Aleš - vyřazen

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz komentář k utkání1Schwarzbach-Demons3:1
Zobraz informace k utkáníBeery-Šneci9:2
Zobraz informace k utkáníKódl-Béci5:7
Zobraz komentář k utkání1Draci-Stars1:3
Zobraz komentář k utkání1Rájec-Sifoni3:1
Zobraz informace k utkáníKódl-Sršni8:2
Zobraz informace k utkáníDraci-Schwarzbach0:5

Nejbližší zápasy

So 03.12. od 17:003|Uničov
Draci vs Kódl
So 03.12. od 18:303|Uničov
Sifoni vs Sršni
Ne 04.12. od 10:303|Uničov
Stars vs Šneci
Ne 04.12. od 12:003|Uničov
Demons vs Beery
Pá 09.12. od 18:453|Uničov
Sršni vs Kódl
Pá 09.12. od 20:153|Uničov
Rájec vs Demons
Ne 11.12. od 10:303|Uničov
Šneci vs Béci
Ne 11.12. od 12:003|Uničov
Schwarzbach vs Draci
Ne 11.12. od 13:303|Uničov
Beery vs Stars

Anketa

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SK Rájec 10 27
2 HC Stars Prostějov 9 24
3 HC Béci Prostějov 10 24
4 Kódl Team 9 21
5 HC Schwarzbach 9 16
6 HC Sifoni Mohelnice 9 12
7 HC Sršni 9 10
8 Beery Penguins 10 7
9 HC Demons 9 7
10 HC Draci Libina 9 3
11 HC Šneci Újezd 9 0

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DohnalKOT935+1752
KrejčíSTR920+626
MaixnerRAJ914+1024
LašákKOT99+1423
SoldánBEC912+618
ŠHL na facebooku
reklama2